ورود/ایجاد حساب کاربری
   منوی اصلی
· خانه
· لیست کاربران
· جستجو
· آمار مشاهدات
· آرشیو مقالات


- شرح
· راهنمای نویسندگان
· درباره ما

   همکاری با نشریه
در صورتی که مایل به همکاری با نشریه هستید، می‌توانید در لیست پستی نشریه عضو شده و در جریان امور قرار گیرید. برای اطلاعات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

   کاربران
سردبیر
هیچ مدیر کمکی حاضر
همکاران
هیچ مدیر کمکی حاضر
اعضا:
جدیدترین:جدید امروز:0
جدیدترین:جدید دیروز:0
جدیدترین:مجموع:2471
جدیدترین:جدیدترین:
ufumenarayu
اعضا:حاضر
اعضا:اعضا:0
مهمان‌ها:مهمان‌ها:5
مجموع:مجموع:5
کاربران حاضر
هیچ کاربر حاضری وجود ندارد

   ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

موضوع: شماره ۲۸

آیتم‌های جدیدی که با این موضوع ارسال شده‌اند به قرار زیر هستند.
    خبر: شماره‌ی بیست و هشتم ایران‌تاکس منتشر شد
شماره ۲۸

شماره‌ی بیست و هشتم ماهنامه‌ی تخصصی «ایران‌تاکس» منتشر شد. مجله‌ی الکترونیکی «ایران‌تاکس» اینک بیش از دوسال و نیم است که در هر شماره با مقالات مختلف در حوزه‌ی نرم‌افزارهای آزاد و منبع باز و با محوریت گنو/لینوکس منتشر می‌شود. و بسیار خوشنودیم از این که سال جدید نیز با شما کاربران محترم هستیم و امیدواریم این سال بتوانیم با همیاری شما مانند سال‌های قبل مجله‌ای هر چه پربارتر و کاربردی‌تر را ارائه کنیم. در شماره‌ی بیست و هشتم این مجله می‌خوانیم:
قسمت سوم مقاله‌ی لینوکس ویندوز نیست، این مقاله همان‌طور که حتما در شماره‌های پیشین مجله مطالعه کرده‌اید منبعیست بسیار جذاب برای کسانی که هنوز با تمام ابعاد لینوکس آشنا نشده‌آند و یا کسانی که به تازگی کار با لینوکس را آغاز نموده‌اند و مایلند تا با جنبه‌های مختلف لینوکس و تفاوت‌های نگرش یک کاربر لینوکس با کاربر سیستم‌های انحصاری مانند ویندوز آشنا بشوند.
بررسی مرورگر وب فایرفاکس نسخه‌ی ۳، اگر پیگیر اخبار دنیای IT باشید مطمئنا خبرهایی را که درباره‌ی فایرفاکس و نسخه‌ی جدید آن منتشر شده است را شنیده‌اید، نسخه‌ی آینده‌ی فایرفاکس یعنی نسخه‌ی ۳ همراه تکنولوژی‌های جدید و قصد دارد تا درصد بیشتری از بازار مرورگرهای وب را به خود اختصاص بدهد، ما نیز تصمیم گرفتیم تا همگام با دنیای پرسرعت IT به بررسی نسخه‌ی آینده‌ی این مرورگر وب بپردازیم.نوشته شده توسط navux در تاریخ شنبه، ۰۱ اردیبهشت ۱۳۸۶ (6212 بار مطالعه شده است)
[متن کامل...] 'شماره‌ی بیست و هشتم ایران‌تاکس منتشر شد' (3575 کلمه در ادامه متن) ارسال نظر  ارسال به دوستان نسخه چاپی

تمامی مطالب و مقالات این سایت تحت مجوز GNU FDL قرار دارند. بنابراین کپی و ایجاد تغییر در آنها مطابق شرایط این مجوز آزاد می‌باشد.