ورود/ایجاد حساب کاربری
   منوی اصلی
· خانه
· لیست کاربران
· جستجو
· آمار مشاهدات
· آرشیو مقالات


- شرح
· راهنمای نویسندگان
· درباره ما

   همکاری با نشریه
در صورتی که مایل به همکاری با نشریه هستید، می‌توانید در لیست پستی نشریه عضو شده و در جریان امور قرار گیرید. برای اطلاعات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

   کاربران
سردبیر
هیچ مدیر کمکی حاضر
همکاران
هیچ مدیر کمکی حاضر
اعضا:
جدیدترین:جدید امروز:0
جدیدترین:جدید دیروز:0
جدیدترین:مجموع:2471
جدیدترین:جدیدترین:
ufumenarayu
اعضا:حاضر
اعضا:اعضا:0
مهمان‌ها:مهمان‌ها:4
مجموع:مجموع:4
کاربران حاضر
هیچ کاربر حاضری وجود ندارد

   ورود کاربران
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید

چند ماه قبل پیشنهاد یک نشریه الکترونیک لینوکس از طرف آقای باغومیان در انجمن سایت تکنوتاکسمطرح شد. همانطور که می دانید ایجاد یک نشریه کاغذی ٬ تهیه مطالب و چاپ آن مراحل مختلفی دارد. به خصوص وجود یک مکان به عنوان پایگاه برای چنین نشریه ای ضروری بود و به دنبال آن مشکلات مربوط به خود را به وجود می آورد. روی موضوعات و دیدگاهای مختلف یک نشریه الکترونیک بحثهایی صورت گرفت. که در انتها همگی به اجرای این طرح تمایل نشان دادند. خوشبختانه شرکت محترم تالار وب همچون گذشته٬ سایتهایی که به موضوع لینوکس می پردازند را حمایت می کند. با عنایت و توجه آقای باغومیان و شرکت محترمشان این کار عملی شد و این پایگاه اینترنتی در اختیار کاربران قرار گرفت تا به اجرای گفته های موجود در انجمن تکنوتاکس بپردازند.
در اینجا از آقای باغومیان و شرکت محترم تالار وب قدردانی می کنم. همچنین در حین آماده سازی سایت٬ مشکلات و سوالاتی بود که نمی توانستم جواب همگی آنها را از آقای باغومیان درخواست کنم. از مسئولین سایت گنو ایران.ارگ تشکر می کنم که در این مدت راهنمایی های خودشان را از ما دریغ نکردند.
این سایت متعلق به کاربران سایت تکنوتاکس و علاقمندان به لینوکس است. امیدوارم در سایه کمکهایی که دوستان می کنند. فرصتی به وجود آورند تا به نکات دیگری فکر کنیم و برای اهداف بعدی از جمله آرزوی داشتن یک نشریه چاپی قدمهایی را هر چند آهسته برداریم. امیدواریم بتوانیم مطالب٬ مقالات٬ اخبار مربوط به دنیای لینوکس را در اختیار همگان قرار دهیم و گامی مثبت در جهت آموزش و نشر فرهنگ لینوکس در ایران برداریم. به امید روزی که بتوانیم شاهد چاپ اولین نشریه کاغذی لینوکس در ایران باشیم.
تمامی مطالب و مقالات این سایت تحت مجوز GNU FDL قرار دارند. بنابراین کپی و ایجاد تغییر در آنها مطابق شرایط این مجوز آزاد می‌باشد.